Etiler Gündüzlü Bebek Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beşiktaş ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Etiler Gündüzlü Bebek Bakıcısı

Etilerde 2+1 evimizde eşim ben ve 1 yaşında kızımla yaşıyoruz. Eşim ve ben haftada 4 gün evden çalışıyoruz. Haftaiçi 09:00-18:00 arasında bebeğimizle ilgilenecek, bizim ilgilendigimiz zaman ise yemek ve temizleme toparlama gibi ev işlerine destek olacak bir bakıcı arayışımız var. Referanslı adaylar tercihimizdir. Maaş 23. 000 tl .

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zeynep  A.
Bakıcı Arayan Zeynep A.
Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ceren Alok
  • Yayınlama Tarihi: 23.02.2024
  • İlan No: 522808
  • Görüntülenme: 1134
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.