Esenler Yatılı Alzheimer Bakıcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Esenler ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Esenler Yatılı Alzheimer Bakıcısı Arıyoruz

Esenler havaalanı mahallesindeki 3+1 evimizde 76 yaşında annemiz ve 78 yaşında babamız beraber yaşıyor. Annemin sağlık problemi yok ancak babamız alzheimer hastası. Gelen kişi babam ile ilgilenecek. Uyku problemi veya saldırganlığı yok. Kendisi ayakta, bezleniyor. Koluna girince yürüyor. Yemek ve temizlik beklentimiz var. Ayrı odası olacak. Emlak konut sitesinde oturuyorlar. Üst katta erkek kardeşim yaşıyor. Destek gerektiğinde yardımcı olunuyor. Hafta sonu 1 gün izin, aylık 8000 tl maaş artı 400 tl izin parası vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İSTENİLEN DİL BİLGİSİ

Türkçe

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

OĞUZHAN Y.
Bakıcı Arayan OĞUZHAN Y.
Esenler - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Mert Kaldırım
  • Yayınlama Tarihi: 16.11.2022
  • İlan No: 516127
  • Görüntülenme: 204
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.