Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Diyarbakır Yenişehir Bakıcı Arıyorum

7 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Diyarbakır
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Diyarbakır Yenişehir Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Pınar Z.

Yenişehir - Diyarbakır

11.04.2024

30 Yaşında

30 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Adım pınar, 30 yaşındayım. Diyarbakır’da yaşıyorum. Dicle üniversitesi teknik bilimler meslek yüksekokulu elektronik teknikeri mezunuyum. Daha önce 9 yıllık hukuk bürosunda çalışma tecrübem oldu. Şu an çalışmıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Huriye E.

Yenişehir - Diyarbakır

08.04.2024

23 Yaşında

23 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

6.000 - 9.000 TL - Yarı Zamanlı / Part Time

Merhaba adım huriye, 23 yaşındayım. Lisede dil bölümü okudum ve üniversitede ingilizce turist rehberliği bölümü okudum. B1-b2 arası ingilizce biliyorum. Daha önce kreşlerde de çalıştım hali hazırda hafta içi çalıştığım bir kreş daha var. Ders. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zelal K.

Yenişehir - Diyarbakır

14.02.2024

26 Yaşında

26 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba 26 yaşındayım diyarbakır’da ailem ile beraber yaşıyorum çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Hülya İ.

Yenişehir - Diyarbakır

28.12.2023

41 Yaşında

41 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Hülya ben, 12 yıl çalıştım. Şu an 4 aydan beri çalışmıyorum. Uygun bir iş olursa çalışabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Tuba B.

Yenişehir - Diyarbakır

04.09.2023

26 Yaşında

26 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

Yatılı

Çocukları seviyorum. Onlar zaman geçirmeyi, onlara katkı olmayı severim. Yemek konusunda idare eder. Yemek konusunda da kendimi daha da geliştirebilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zinet M.

Yenişehir - Diyarbakır

14.08.2023

45 Yaşında

45 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

Tam Zamanlı / Gündüzlü

7 çocuk annesiyim. 10 torunum var. Çocukları çok seviyorum. Disiplin sahibi biriyim. Işe alındığım zaman memnuniyet garantisi veriyorum, kendime çok güveniyorum. Ben bu işin okulunu okumadım ama ben evlatlar büyüttüm, ne nasıldır nasıl olması gerekir. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Yeşim Y.

Yenişehir - Diyarbakır

28.07.2023

26 Yaşında

26 Yaşında
Yenişehir - Diyarbakır

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Üniversite mezunuyum, iş arıyorum. Sağlıkçıyım, ayrıca anaokulu tecrübem var. 9 kardeşin en büyüğüyüm, kardeşlerimi ben büyüttüm. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır Yenişehir'de Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Diyarbakır Yenişehir'de Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Diyarbakır Yenişehir'de Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Diyarbakır Yenişehir'de Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Diyarbakır Yenişehir'de Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Diyarbakır Yenişehir'de yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Diyarbakır Yenişehir'de iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Diyarbakır Yenişehir'de Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.