Çekmeköy Yatılı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Çekmeköy ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Çekmeköy Yatılı Çocuk Bakıcısı

Çekmeköy taşdelen'de oturan 4 kişilik bir aileyiz. 8 ve 2,5 yaşında bir çocuklarımız var. 8 yaşında çocuğum okulu gidiyor. Gelecek kişi 2 yaşındaki oğlumla ilgilenecek. Ev işlerinde bana yardımcı olması gerekiyor. Ev çatı katı dubleksi ama 4 odası var. Ben dışarda olduğum için yemek yapabilmeli. Küçük çocuğum evde temizlik olduğu zamanlarda annem evinde bakabiliyor. Tecrübeli çocuk bakıcısı arıyoruz. Maaş 25. 000tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Cansu G.
Bakıcı Arayan Cansu G.
Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Tuba Cihan Yılmaz
  • Yayınlama Tarihi: 22.02.2024
  • İlan No: 525976
  • Görüntülenme: 632
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.