Çankaya Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Çankaya Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz

Ankara çankaya' da birlik mah. Oturuyoruz. Annem ve babam aynı apartmanda altı üstü yaşıyoruz. Ben kızlarıyım kendi evimde tekim. Haftanın 4 günü annemlerin evinde yemek, temizlik ve toparlama yapacak, 1 günüde benim evimde temizlik ve ütü yapacak birini arıyoruz. Bir kaç haftada 2 gün gelmesini istiyoruz, memnun kalmamız halinde 5 güne geçiş yapacağız. Çalışma saatleri sabah 10:00 akşam 18:00. Günlükte 600 tl + yol ücreti vereceğiz. Tam zamanlıya geçtiğimizde 11. 400 tl + sigorta yapacağız.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Ankara bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

IŞIL A.
Bakıcı Arayan IŞIL A.
Çankaya - Ankara
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 21.11.2023
  • İlan No: 524448
  • Görüntülenme: 281
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.