Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Çanakkale Biga Bakıcı Arıyorum

8 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Çanakkale
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Çanakkale Biga Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Ceren G.

Biga - Çanakkale

30.04.2024

20 Yaşında

20 Yaşında
Biga - Çanakkale

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Çocuk gelişimi mezunuyum, çocukları severim, iyi ve güler yüzlüyüm. Özel eğitim ve okul öncesi öğretmenliği deneyimim var,. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Beyza Ç.

Biga - Çanakkale

26.04.2024

20 Yaşında

20 Yaşında
Biga - Çanakkale

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ön muhasebecilik yaptım. Satış danışmanı olarak da çalıştım. Çocuk bakıcılığı yapabilirim. Önlisans mezunuyum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Şule G.

Biga - Çanakkale

01.02.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

25 yaşındayım. Çanakkale / biga' da yaşıyorum. Daha önce evde çocuk baktım. Liseden çocuk gelişim mezunuyum. Güler yüzlü, eğlenceli biriyimdir. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Hatice Zehra T.

Biga - Çanakkale

23.01.2024

22 Yaşında

22 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Çanakkale onsekiz mart üniversitesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. 2,3,4 ve 5 yaş öğretmenliği yaptım. 2 yıllık deneyimim var. Sağlık meslek lisesi mezunuyum. Ilkyardım vb. Tüm bilgilere sahibim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Nino M.

Biga - Çanakkale

14.04.2024

42 Yaşında

42 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

41 yaşındayım. 3 genç çocuk sahibiyim, hepsi lise okuyorlar. Eşim havalimanından emekli. Eşim çanakkale bigalı ben ise gürcistan kökenliyim. Çanakkale biga'da yaşıyoruz. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Nazmiye K.

Biga - Çanakkale

26.12.2023

23 Yaşında

23 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Liseyi çocuk gelişimi olarak okudum. Erken çocukluk eğitimi bölümünü bitirdim. Çan anaokulunda stajımı tamamladım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Büşra D.

Biga - Çanakkale

06.10.2023

28 Yaşında

28 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

27 yaşındayım. Sürekli çalışacak, kendi evim gibi bileceğim huzurlu bir iş ortamı istiyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sevim O.

Biga - Çanakkale

24.07.2023

31 Yaşında

31 Yaşında
Biga - Çanakkale

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü okudum. Ana sınıfında staj yaptım. Önlisans halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum. Çocukları seviyorum. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Biga'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Çanakkale Biga'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Çanakkale Biga'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Çanakkale Biga'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Çanakkale Biga'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Çanakkale Biga'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Çanakkale Biga'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Çanakkale Biga'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Çanakkale Biga'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Çanakkale Biga'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Çanakkale Biga'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Çanakkale Biga'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Çanakkale Biga'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.