Büyükçekmece Gündüzlü Veya Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Büyükçekmece ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Büyükçekmece Gündüzlü Veya Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Büyükçekmece tepecik' de 2 oda 1 salon evimizde 73 yaşında annem ve 70 yaşında babam birlikte yaşıyor ikisi de ayakta bakıma ihtiyaçları yok biraz destek olması yeterli. Evin temizliği ve genel işleri ile ilgilenecek, yemeklerini yapabilecek, ilaçlarını düzenli verebilecek, 35-50 yaş aralığında, tercihen muhafazakar, edepli ve güvenilir türk veya yabancı yardımcı bayan arıyorum. Gündüzlü çalışırsa sabah 9 akşam 6 arası olacak pazar günü izinli, maaş olarak 6000 tl + 400 tl yol ücreti vereceğim. Yatılı olursa 6500 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim. Eğer kuran okuyan birisi olursa anneme öğretmesi ve okuması durumunda ekstra ücret de veririm. Sigortayı da konuşabiliriz. Evimiz e-5 e 10 dk yürüme mesafesinde.

ADAY KRİTERLERİ

POZİSYON BİLGİLERİ

Alim Y.
Bakıcı Arayan Alim Y.
Büyükçekmece - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Mert Kaldırım
  • Yayınlama Tarihi: 23.06.2022
  • İlan No: 511298
  • Görüntülenme: 239
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.