Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Bilecik Oyun Abisi Arıyorum

0 Oyun Abisi
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
 • Bilecik
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Bilecik Oyun Abisi Bul

Aranılan kriterlere uygun aday bulunamadı ! Seçtiğiniz kriterleri değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.

Bilecik 'te Oyun Abisi Ücretleri Nedir? Bilecik 'te Oyun Abisi Ücretleri Nedir?, merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Enuygunbakici.com'da Oyun Abisi olarak çalışmak isteyen binlerce iş arayanın ne kadar ücrete çalışabileceklerini profillerinden görebilirsiniz.

Bilecik'te Oyun Abisi Ücretleri

Bebeklik ve erken çocukluk döneminden itibaren, çocukların birçok etkinlik yapabildiği oyun saatleriyle zaman geçirmesi, gelişimlerine önemli katkılarda bulunur. Bilinçli bir anne babanın yanı sıra donanımlı kişilerden oluşan bir çevre çocukların bilişsel, fiziksel ve duygusal gelişimine destek olacaktır. Çocuğunun alanında tecrübe sahibi ve donanımlı kişilerle kaliteli ve verimli vakit geçirmesini isteyen ebeveynler için Bilecik'te oyun abisi ideal bir seçenektir. 

Bilecik'te Oyun Abisi Ne İş Yapar?

Bilecik'te Oyun abisi; erken çocukluk ve okul çağında bulunan çocukların vakitlerini verimli ve keyifli bir şekilde geçirmesine yardımcı olan kişidir. Çocukların yaş ve gelişimine göre etkinlik planlaması yapmak, onlarla keyifli vakit geçirmek, okul çağındaki çocukların ders ve ödevleri ile ilgilenmek gibi pek çok farklı görev ve sorumluluğu bulunan oyun abisinin çocuk gelişimi alanında bilgi sahibi olması, sabırlı, ilgili, iletişim gücü yüksek ve güler yüzlü olması beklenir.

Eğitim, beceri, deneyim ve anne babaların hizmet beklentisine paralel olarak oyun abisinin pek çok görev ve sorumluluğu bulunur. Bunları kısaca şöyle sıralamak mümkündür:

 • Çocuklarla yaşına uygun şekilde kaliteli ve verimli zaman geçirmek
 • Farklı oyunlar oynayarak eğlenmelerini sağlamak
 • Çocukların yaş ve gelişimine uygun etkinlikler planlamak
 • Okun çağında olan çocukların derslerine, ev ödevlerine yardımcı olmak, ödev kontrolü yapmak; sınav hazırlığı konusunda destek olmak
 • Okul, spor, satranç, yabancı dil kursu gibi etkinliklere giderken giderken ve dönerken refakat etmek
 • Çocukların yabancı dilinin gelişmesine destek olmak
 • Anne babanın olmadığı günlerde çocuklara refakat etmek
 • Çocukların öz bakımı konusunda bilinçlenmesine ve cesaretlenmesine yardımcı olmak
 • Anne babaların isteğine göre belirlenen saat dilimlerinde çocukların bakım ve sorumluluğunu üstlenmek 

İyi Bir Oyun Abisinde Olması Gereken Nitelikler Nelerdir?

Çocuklar aile bireylerini ve çevrelerindeki kişileri örnek alırlar. Onların davranışları, sahip oldukları nitelikler çocukların da gelişimine katkı sağlar. Bu nedenle iyi bir oyun abisinin bazı özelliklere sahip olması beklenir. Bilecik'te Aradığınız iyi bir oyun abisinde olması gereken nitelikler kısaca şöyledir:

 • İyi bir oyun abisi alanında eğitimli, donanımlı ve bilgi sahibi olmalıdır
 • Çocuk gelişimi alanında tecrübe sahibi olmalıdır
 • Oyun abisinin ilk yardım bilgisine sahip olması son derece önemlidir. Olası bir kaza durumunda iyi bir oyun abisinin soğukkanlı kalması ve gereken adımları uygulama becerisine sahip olması önem taşır
 • Yabancı dil, enstrüman, satranç, resim, dans, drama, spor gibi becerilere sahip olmalıdır
 • Çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibi olmalı, çocuklarla iletişimi kuvvetli olmalıdır
 • İyi bir oyun abisi sabırlı, anlayışlı, disiplinli ve güler yüzlü olmalıdır.
 • Konuşma ve diksiyonu düzgün olan, dilini etkin bir şekilde kullanabilen bir oyun abisi bakımını üstlendiği çocuğun dil gelişimine ve kelime haznesine katkıda bulunur
 • İyi bir oyun abisi çocukların fiziksel, duygusal, sosyal ve dilsel gelişimlerini yakından takip etmeli ve edindiği izlenimleri aileler ile paylaşmalıdır
 • Çocuk oyunları ve etkinlikleri konusunda ilgili ve bilgi sahibi olmalıdır
 • İngilizce, Rusça, Almanca gibi çok konuşulan dillere hakim bir oyun abisi, bakımını üstlendiği çocuğa dil öğrenebileceği doğal bir ortam sunar. Bu ortam çocukların günlük yaşamın olağan seyrinde dil becerileri edinmesine yardımcı olur
 • İyi bir oyun abisinin sigara içmek, teknoloji bağımlısı olmak gibi olumsuz özellikleri ve davranışları bulunmamalıdır.
 • Aile yaşantısına ve özel hayata saygılı olmalıdır
 • Hem çocuklarla hem de ebeveynlerle iletişimi güçlü olmalıdır. 

Bilecik'te Oyun Abisi Ücretleri Ne Kadar?

Bilecik'te Oyun abisi ücretleri pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ailenin ve adayın karşılıklı beklentilerine göre yatılı veya gündüzlü talep edilmesi, çalışma saatleri ve günleri, hizmetin kapsamı, adayın eğitim durumu ve deneyimi  gibi faktörler  maaşların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bununla birlikte Bilecik'te Oyun abisi maaşların ortalama olarak 17.000 TL ile 23.000 TL arasında olduğunu söylemek mümkündür. Yatılı olarak talep edilmesi durumunda ise ücret aralığı 20.000 TL ile 25.000 TL arasında olmaktadır. Part Time yani yarı zamanlı tercihlerde ise bu ücretler çalışacak sürelere göre düşmektedir.

Bilecik'te Oyun Abisinin Çocuk Gelişimine Faydaları Nelerdir?

Donanımlı bir oyun abisi deneyimi, becerileri, eğitimi ve planladığı etkinlikleri ile çocuk gelişimine önemli ölçüde katkı sağlar. Oyun abisinin çocuk gelişimine yararları şunlardır:

 • Alanında bilgi sahibi olan bir oyun abisi çocuklar için verimli ve faydalı etkinlik planları yaparak birlikte geçirilen vaktin kaliteli olmasını sağlar. Akıl oyunları, yabancı dil, satranç, müzik, resim, kitap okuma, spor gibi farklı gelişim alanlarına hitap eden etkinliklerle çocuk gelişimine fayda sağlar.
 • Okul çağında bulunan çocukların derslerinde ilerlemesine yardımcı olur. Sınav dönemlerinde bir çalışma planı uygulayarak başarının artırılmasına katkıda bulunur.
 • Oyun abisi, ilgilendiği çocuğu gözlemleyerek gelişimini yakından takip eder. Tespitlerini ebeveynlere ileterek çocuğun gelişimine katkı sağlayacak yönlendirmelerde bulunur. Çocuğun yetenek ve becerilerilerini keşfederek anne babaları bu konularda bilgilendirir.
 • İyi bir oyun abisi çocukların bilişsel, fiziksel, dilsel, sosyal ve duygusal gelişimine önemli katkılarda bulunur. 

Bilecik'te Oyun Abisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuklarla vakit geçirecek, onların sorumluluğunu ve bakımını üstlenecek kişilerin özenle seçilmesi gerekir. Bilecik'te Oyun abisi ararken deneyim, eğitim, kişilik özellikleri, iletişim gücü gibi pek çok niteliğin göz önünde bulundurulması önem taşır. Bilecik'te Oyun abisi seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri kısaca şöyle sıralamak mümkündür:

 • Alanında bilgi sahibi, eğitimli ve üniversite mezunu bir oyun abisi seçmeniz çocuğunuzun gelişimine katkı sağlar. Üniversitelerin çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi bölümlerinden mezun olmuş ya da bu bölümlerde eğitim görmekte olan bir oyun abisi seçebilirsiniz.
 • Bilecik'te Oyun abisi seçerken beklentilerinizi, taleplerinizi ve kriterlerinizi net bir şekilde belirlemeniz önem taşır. Böylece beklentilerinizi karşılayan kişilere çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Aile yaşantınıza ve yaşam biçiminize uyum sağlayabilecek bir oyun abisi seçmeniz uyum ve adaptasyon konusunda kolaylık sağlayabilir.
 • Çalışma saatlerini net bir şekilde belirlemeniz oyun abisi seçiminde kolaylık sağlar.
 • Çocuklarla iyi iletişim kurabilen ve insan ilişkileri konusunda iyi olan bir oyun abisi ile iletişim çok daha kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilir. İletişim gücü yüksek bir oyun abisi çocuğunuz ile sağlam bir bağ kurabilir, paylaşımlarını artırabilir, gözlemleri ile size yönlendirmelerde bulunarak rehberlik edebilir.
 • Bir ya da birkaç yabancı dile hakim olan bir oyun abisi çocuğunuza doğal bir öğrenme ortamı sunabilir. Oyunlar, etkinlikler ve konuşma saatleri ile yabancı dilinin pekişmesine yardımcı olabilir.
 • Çalışma saatlerini net bir şekilde belirlemeniz ve buna riayet edilmesi çocuğunuzun düzeninin sağlanması açısından son derece önemlidir.
 • Çocuklar için süreklilik son derece önemlidir. Oyun abisinin sürekli değişmesi çocukların alışkanlıklarının ve rutinin bozulmasına, güven duygusunun zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle işini seven, önemseyen, yaptığı işe ve çevresindekilere saygı duyan, çalışma etiğine sahip bir oyun abisi seçmeniz son derece önemlidir.
 • Güvenlik ve sağlık çocuklar için son derece önemli bir konudur. Bu nedenle oyun abisinin dikkatli, soğukkanlı ve temiz olması önem taşır. Herhangi bir kazanın yaşanması halinde uygulanması gereken ilk yardım adımlarını bilmesi avantaj sağlar.

Siz de Bilecik'te çocuğunuzun alanında deneyim sahibi bir oyun abisi ile eğlenerek öğrenmesini, keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini istiyorsanız, enuygunbakici.com’un geniş portföyünü inceleyerek dilediğiniz kriterlere uygun adayları belirleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Oyun Abisi

Sıkça Sorulan Sorular

Bilecik 'te Yatılı Oyun Abisi Fiyatları Ne Kadar?  

Bilecik 'te Yatılı Oyun Abisi fiyatları 20.000 TL ile 25.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın nitelikleri ücretin belirlenmesinde önemlidir.

Bilecik 'te Gündüzlü Oyun Abisi Ücreti Ne Kadar?  

Bilecik 'te Gündüzlü Oyun Abisi ücreti, 17.000 TL ile 23.000 TL arasında değişmektedir. Yabancı Oyun Abisi ücretleri de yine bu ücretlere yakındır. Oyun Abisi Maaşları, beklentilerinize, çalışma saatlerine ve oyun Abisi adayının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Çalışılacak evin merkezi konumda olup olmaması ve ulaşım imkanları da ön plana çıkabilmektedir. Ayrıca adayın daha önce çalıştığı yerden referanslı olması da bu ücretleri etkilemektedir.

Bilecik 'te Yabancı Oyun Abisi Maaşlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Genel faktörlere ek olarak, yabancı uyruklu oyun Abisi maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden öne çıkanlardır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı bölgelerdeki ücretler daha yüksektir.

Oyun Abisi Nasıl Seçilmeli?

Evladınızı emanet edeceğiniz Oyun Abisi adayını seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı, tecrübeli ve eğitimli oyun Abisi adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, aday daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Bilecik 'te Oyun Abisi Bulduktan Sonra Hangi Evrakları İstemeliyim?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Oyun Abisi adayının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Adayının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve oyun Abisi adayından mutlaka istenmelidir. Böylece kişini daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Adayın herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B ve C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Bilecik 'te Oyun Abisi Arıyorum Ne Yapmalıyım?  

Bilecik 'te Oyun Abisi bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

  Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

  Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Bilecik 'te Oyun Abisinin Yan Hakları Nelerdir?  

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları, karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Bilecik 'te Oyun Abisine İş Görüşmesinde Ne Sormalıyım?

Çocuğunuzu emanet edeceğiniz kişiyi seçme kararını verirken, yapacağınız iş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Bilecik 'te iş arayan Oyun Abisi adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

 

Bilecik 'te Oyun Abisi Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?  

Oyun Abisi adayının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında olarak gözlem yapmalısınız.

Oyun Abisi Oyun Abisi olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Oyun Abisi Hizmeti
Gayet güzel bir site. İlan açtık ve birisini bulduk. Her şey şuan güzel. Sağolun.
enuygunbakici.com gerçekten başarılı bir girişim. Sisteminiz gayet güzel. 2.defa sizden hizmet alıyoruz. Teşekkürler.
Arkadaşlarıma da sizi tavsiye ediyorum. Memnunuz, teşekkür ederiz.