Beylikdüzü Yatılı/gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Beylikdüzü Yatılı/gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz

Beylikdüzü kavaklı mah. Oturuyoruz. Evimiz dubleks 5+1. Yeni doğan bir bebeğimiz var, eşim ilgileniyor. Evin yemeğini, temizliğini ve toparlamasını yapacak yardımcı arıyoruz. Ihtiyaç olursa bebek bakımı için destek isteyebiliriz. Yatılı yada gündüzlü adaylar bizim için uygun olur. Gündüzlü olursa sabah 09:00 akşam 18:00 saatlerinde gelmesini istiyoruz. Cumartesi ve pazar günleri izin vereceğiz. Maaş olarak 18. 000 tl + yol ücreti vereceğiz. Yatılı çalışmak isterse haftada bir gün izin. Maaş olarak 23. 000 tl + yol ücreti vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

enes n.
Bakıcı Arayan enes n.
Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 18.11.2023
  • İlan No: 524705
  • Görüntülenme: 258
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.