Beylikdüzü Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Beylikdüzü Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Beylikdüzü adnan kahveci' de bulunan evimiz de çalışacak ev yardımcısı arıyoruz. Evimiz 3+1 eşim ile birlikte yaşıyoruz. 19 aylık bebeğimiz var. Öncelikli olarak ev işleri ile ilgilenebilecek yemek ütü temizlik yapabilecek birini arıyoruz, bebek ile zamanı kalırsa ilgilenebilecek birini olmalı, güzel iletişim kurması önemli 26-36 yaş aralığında adaylar uygundur. Evimiz kameralı bakıcımızın odasında kamera yok. Haftada bir gün izin vereceğiz. Maaş 30. 000 tl vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ebru A.
Bakıcı Arayan Ebru A.
Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 510290
  • Görüntülenme: 545
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.