Bakırköy Part Time Ev Yardımcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Bakırköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Bakırköy Part Time Ev Yardımcısı Arıyorum

Ben bir babayım. Kızımla beraber yaşıyoruz. Ataköy 2-5-6. Kısımda oturuyoruz. Ben bazen evden çalışıyorum. 2+1 evimiz için hafta içi 3 gün gelecek günlük ev işlerini yapacak bir ev yardımcısı arıyorum. Yemek de yapabilmeli. Sabah 09:00 - 18:00 arasında çalışması yeterli. Referans isteyebiliriz. Maaş 15. 000 tl + yol.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Orhan A.
Bakıcı Arayan Orhan A.
Bakırköy - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Tuba Cihan Yılmaz
  • Yayınlama Tarihi: 20.02.2024
  • İlan No: 526141
  • Görüntülenme: 345
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.