Bakırköy Ev Yardmıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Bakırköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Bakırköy Ev Yardmıcısı Arıyorum

Bakırköy' de 4 oda 1 salon evimizde 4 kişi yaşıyoruz, 9 yaş ve 14 yaş iki çocuğumuz var bakıma ihtiyaçları yok gün içinde okulda oluyorlar, eşim ev hanımı yemekleri o yapıyor. Evin temizliği, ütüsü ve genel işleri ile ilgilenecek, 20-40 yaş aralığında, bir ailede uzun yıllar çalışmak isteyen, bizi kendi ailesi gibi görebilecek, güler yüzlü yardımcı arıyorum. Kendine ait odası olacak. Yazın 3 ay bodrum' da oluyoruz orada yatılı kalınacak, döndüğümüzde izinlerini veriyorum. Maaş olarak 20. 000 tl vereceğiz. Evimizde orta boy köpeğimiz var.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fatih Y.
Bakıcı Arayan Fatih Y.
Bakırköy - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 25.11.2023
  • İlan No: 513187
  • Görüntülenme: 1285
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.