Bahçelievler Yarı Zamanlı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Bahçelievler ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Bahçelievler Yarı Zamanlı Çocuk Bakıcısı

Bahçelievler basın sitesinde oturuyoruz. Öğlene kadar kreşe giden 2 yaşındaki oğlum için 13. 00-18. 00 arasında hafta içi 5 gün bize destek olabilecek bir bakıcı arıyoruz. Genel olarak oğlumuzun bakımıyla ilgili tüm konularda (yemeği, çamaşırlarının yıkanıp ütülenmesi vb. ) ve iyi/ kaliteli zaman geçirmesinde desteğini bekliyoruz. Oynadığı alanların toparlanması, temiz tutulması da beklentimizdir. Tamamen çocuk odaklı olunacak farklı beklentimiz yok. Maaş olarak 8000 tl + yol vereceğiz. Belirttiğimiz ücret yıl başında güncellenecektir. Daha önce çocuk bakıcılığı yapmış veya kendi çocuğunu büyütmüş bu konuda tecrübesi olan ve sigara kullanmayan adaylarla görüşmek isteriz. Oğlum okuldan gelince 2 saat kadar uyuyor, rahat bir çalışma ortamımız var.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hazal S.
Bakıcı Arayan Hazal S.
Bahçelievler - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 16.11.2023
  • İlan No: 523334
  • Görüntülenme: 461
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.