Ataşehir Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Ataşehir ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Ataşehir Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Ataşehir küçükbakkalköy ' de oturuyoruz. Evimiz 3+1 dubleks. Eşim ve ben çalışıyoruz. Saat 14:00/19:00 aralığında gelip evin yemeği, temizliği ve düzeniyle ilgilenecek saat 16:30 da okuldan gelen kızımızı karşılayacak yardımcı arıyoruz. Cumartesi ve pazar günleri izin veriyoruz. Maaş 10. 000 tl + yol ücreti.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mustafa B.
Bakıcı Arayan Mustafa B.
Ataşehir - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 28.11.2023
  • İlan No: 524737
  • Görüntülenme: 474
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.