Arnavutköy Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Arnavutköy ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Arnavutköy Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Hadımköy mahallesinde ki 2+1 evimizde 3 kişi yaşıyoruz , 16 aylık bebeğimiz var. Eşim ve ben nöbetleşerek çalışıyoruz. Beklentimiz bebeğimizin bakımlarıyla ilgilenilmesi bütün bakımları ona ait olacak. Ev işi ve yemek beklemiyoruz. Bebek bakımında tecrübeli 40-55 yaş arası aday istiyoruz. Haftada 1 gün izin maaş 22. 000 tl-25. 000 tl arasında değişkenlik gösterecek.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gizem G.
Bakıcı Arayan Gizem G.
Arnavutköy - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 526149
  • Görüntülenme: 50
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.