Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Antalya Manavgat Bakıcı Arıyorum

7 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Antalya
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Antalya Manavgat Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Soner K.

Manavgat - Antalya

29.04.2024

37 Yaşında

37 Yaşında
Manavgat - Antalya

25.000 - 29.000 TL - Yatılı

Merhabalar adım soner, şoförlük tecrübem, src2,4 piskoteknik ve b sınıfı ehliyetim vardır. Yaşım 38, bekarım. Sigara ve alkol kesinlikle kullanmıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Seyma K.

Manavgat - Antalya

11.04.2024

29 Yaşında

29 Yaşında
Manavgat - Antalya

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Güler yüzlü, çözüm odaklı bir insanım. Oyun öğretmenliği de yaptım daha önce. Aynı zamanda anasınıfında yardımcı ögretmendim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Büşra K.

Manavgat - Antalya

24.03.2024

30 Yaşında

30 Yaşında
Manavgat - Antalya

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

7 yıllık çocuk bakıcılığı tecrübem var. 30 yaşındayım. Lise mezunuyum. Çocukları çok sevdiğimden bu işi yapıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Deniz S.

Manavgat - Antalya

08.01.2024

19 Yaşında

19 Yaşında
Manavgat - Antalya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhabalar çocukları çok seviyorum. Onunla en iyi şekilde vakit geçirip, en iyi şekilde bakabileceğimden emin olabilirsiniz. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ünzile G.

Manavgat - Antalya

01.01.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Manavgat - Antalya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

24 yaşındayım. Sigara alkol kullanmıyorum. Manavgat'ta yaşıyorum. Kız meslek çocuk gelişim mezunu ve anaokulunda stajyerlik yaptım. Kreş bünyesinde her yaş grubunda yeterli düzeyde çalıştım. Önlisans olarak çocuk gelişim mezunuyum. Her şeyden önce çocuklar en büyük. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Melisa Y.

Manavgat - Antalya

24.12.2023

23 Yaşında

23 Yaşında
Manavgat - Antalya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Daha önce bu iş alanında çalıştım ve başarılı oldum. Yeni işlerde başarılı olacağımı düşünüyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Hilal T.

Manavgat - Antalya

02.07.2023

19 Yaşında

19 Yaşında
Manavgat - Antalya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba adım hilâl, 18 yaşındayım. Çocukları çok seviyorum ve çok da iyi anlaşırım, ilgilenmeyi, bakmayı biliyorum. Zaman geçirmeyi de seviyorum. Bu işin benim için uygun olacağını düşünüyorum. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Manavgat'ta Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Antalya Manavgat'ta Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Antalya Manavgat'ta Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Antalya Manavgat'ta Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Antalya Manavgat'ta Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Antalya Manavgat'ta yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Antalya Manavgat'ta Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Antalya Manavgat'ta Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Antalya Manavgat'ta Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Antalya Manavgat'ta Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Antalya Manavgat'ta Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Antalya Manavgat'ta iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Antalya Manavgat'ta Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.