Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Ankara Çubuk Hemşire Arıyorum

0 Hemşire
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
 • Ankara
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Ankara Çubuk Hemşire Bul

Aranılan kriterlere uygun aday bulunamadı ! Seçtiğiniz kriterleri değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.

Ankara Çubuk'ta Hemşire Ücretleri Nedir? Ankara Çubuk'ta Hemşire Ücretleri Nedir?, merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Enuygunbakici.com'da Hemşire olarak çalışmak isteyen binlerce iş arayanın ne kadar ücrete çalışabileceklerini profillerinden görebilirsiniz.

Ankara Çubuk'ta Evde Hemşire Ücretleri

Evde bakım ihtiyacı duyan yaşlı ve hasta bireyler, tedavi süreçlerinin takibi için hemşire hizmetinden yararlanırlar. Ankara Çubuk'ta Hemşire olarak çalışacak kişi, kapsamlı bir görev alanına sahiptir. Uzman hekimler tarafından belirlenen ve uygulanması öngörülen tedavilerin ev ortamında yerine getirilmesi, iyileşme aşamasında hastanın konforunun sağlanması gibi sorumluluklar deneyimli bir hemşirenin görevleri arasında yer alır. 

Ankara Çubuk'ta Evde Çalışacak Hemşire Ne İş Yapar?

Ankara Çubuk'ta Evde Çalışacak Hemşire, tedavisi hastane yerine evde devam eden kişilerin sağlık gereksinimlerini izler ve yönetir. Gözlem altında olması gereken, tek başına yaşayan veya desteğe ihtiyaç duyan bireyler hemşire ile acil müdahale imkanına sahip olurlar. Yürüme, konuşma, hareket etme güçlüğü çeken, yatağa bağlı olan, felç geçiren, ameliyat, doğum ve benzeri operasyonlar geçiren kişiler ile yaşlılar, bir hemşire gözetiminde olduklarında kendilerini güvende hissederler. Evde bakım hizmetini üstlenen hemşire gündüzlü veya yatılı olarak çalışabilir ve görevleri şöyle sıralanır;

 • Felçli ve yürüme güçlüğü olan kişilerin hijyen ihtiyaçlarına yardımcı olur.
 • Düzenli ilaç kullanan hastaların takibini yapar.
 • Düzenli olarak fiziksel egzersiz yapması gereken bireylerin fizyoterapi seanslarını uygular.
 • Vücut değerlerinin normal seyrinde kalması için tansiyon, şeker, ateş ve benzeri ölçümleri yapar.
 • Özel beslenme planı uygulanan kişilerin gıda ihtiyaçlarını yerine getirir.
 • Acil durumlarda sağlık kurumlarını bilgilendirir. 

Ankara Çubuk'ta Yatılı Hemşire Ücretleri Ne Kadardır?

Ankara Çubuk'ta Yatılı hemşire ücretleri, işin süresine ve türüne göre değişkenlik gösterir. Hemşire maaşları işverenin sorumluluğunda olur. Aynı zamanda yatılı olarak çalışacak hemşirenin uygun koşullarda konaklaması, barınması ve güvenliği de yine işveren tarafından sağlanması gereken sorumluluklar arasında yer alır. 2024 yılı verilerine göre Ankara Çubuk'ta yatılı hemşire ücretleri 30.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir. 

Ankara Çubuk'ta Gündüzlü Hemşire Ücretleri Ne Kadardır?

Ankara Çubuk'ta Gündüzlü hemşire ücretleri, sağlık personelinin uzmanlık alanına ve mesleki deneyimine göre farklılık göstermektedir. Alanında deneyim kazanmış uzman kişilerin maaş beklentileri biraz daha fazla olmaktadır. Ayrıca ulaşımı kolay ve merkezi olan yerler çalışma açısından daha fazla tercih edilmektedir. 2024 Yılı için Ankara Çubuk'ta Gündüzlü hemşire ücretleri 22.000 TL ile 28.000 TL arasında değişmektedir.

Sizin ve yakınlarınızın ihtiyacına yönelik, aradığınız kriterlerdeki hemşireyi bulmak ve bilgi almak için enuygunbakici.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ankara Çubuk'ta Hemşire Ararken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ankara Çubuk'ta Hemşire ararken dikkat edilecek hususlardan ilki, sağlık personelinin daha önce resmi bir kuruluşun bünyesinde çalışmış olmasıdır. Bu sayede hemşirenin güvenilir olması, uzmanlık alanları ve iş tecrübesi hakkında bilgi edinmeniz kolaylaşır. Hemşire hem bakımını üstlendiği bireyin hem de ailenin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmalıdır. Yetkisi dahilinde hastaya gerekli müdahaleyi yapabilmeli, doktor ve hastane ile köprü vazifesini görebilmelidir. Bir hemşire kendisine verilen yönergeler doğrultusunda hareket eder. Bu nedenle hastaya verilecek ilaçlar, yapılacak ölçümler, sağlanacak destek ve yardımlar tamamıyla uzman bir hekimin denetiminde olur. Ani gelişen durumlarda hemşire gerekli yerlere ulaşır, ihtiyaç halinde sağlık desteği isteyebilir. Ayrıca tedavinin seyri hakkında belirli periyodlarda rapor sunar. Herhangi bir değişiklik söz konusu olduğu zaman kendisine verilen bilgi dahilinde ilaç dozlarını, fiziksel egzersiz sıklığını veya varsa hastanın bulunduğu ortamdaki tıbbi cihazları ayarlayabilir.

Ankara Çubuk'ta Hemşire ararken hasta yakınlarının dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Bakımı yapılacak olan kişi veya kişilerin güvende olması, iyileşme sürecinin doğal seyrinde ilerlemesi ve bakım hizmetinden verim alınabilmesi için gereken hususlar şöyle sıralanır;

 • Hemşirelik yüksekokulunu bitirmiş, staj süresini tamamlamış olmalıdır
 • Daha önce ev koşullarında bakım hizmetini gerçekleştirmelidir
 • Hemşire daha önce veya aktif olarak resmi bir kuruluşa bağlı olarak hizmet vermelidir
 • İhtiyaca göre belirli bir branşta uzmanlaşmış, deneyim kazanmış olmalıdır
 • Görme, duyma veya konuşma engeli olan bir hastaya gözetmenlik yapacak ise kuracağı iletişim diline hakim olmalıdır
 • Yaşlı, engelli, çocuk gibi farklı ihtiyaçları olan kişilere göre farklı bakım hizmetini verebilmelidir
 • Talep halinde referans sunabilmelidir. 

İyi Bir Hemşire Nasıl Olmalı?

Kendiniz, yakınlarınız veya sevdikleriniz için evde bakım desteğine ihtiyaç duyduğunuz zaman deneyimli bir hemşire arayışına girersiniz. Elbette sağlık personelinin mesleğinde kazandığı tecrübe oldukça önemli bir etken sayılır. Ancak hemşire için profesyonelliğin yanında gereken birtakım özellikler bulunur. Bu özelliklere sahip olan bir hemşire bakımını üstlendiği kişiye en az sizin kadar ilgi gösterir. Bu sayede bir başkasına sevdiklerinizi rahatlıkla emanet edeceğinizi bilirsiniz.

Her meslekte olduğu gibi iyi bir hemşire yaptığı işi seven, görev ve sorumluluklarını yerine getiren biri olmalıdır. İnsan sevgisi taşıyan, duyarlı, hoşgörülü ve dikkatli davranan bir hemşire bakımını yaptığı kişinin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu fark edebilir. Evde hemşire bakımına ihtiyaç duyan bireyler kendi başlarına yaşamlarını idame ettiremediklerinden çoğu zaman psikolojik anlamda desteğe ihtiyaç hissederler. İyi bir hemşire tam da bu noktada göstereceği şefkat, ilgi ve sevgi ile iyileşme sürecine destek olur. Özellikle yaşlı veya engelli bireyler anlaşılmak, değerli olduklarını bilmek isterler. Pozitif iletişim dilini kullanmayı bilen bir hemşire, hoşgörülü tutumu ile hastaya destek olur. Bu sayede fiziksel iyileşme süreci daha kolay ilerler.

İyi bir hemşirenin sahip olması gereken özellikler şöyle sıralanır;

 • Bakımını üstlendiği kişiyi tanır, hasta hakkında bilgi edinir
 • Görev ve sorumluluk bilincine sahiptir
 • Dikkatli ve tedbirli hareket eder
 • Hasta ile güçlü bir iletişim kurar
 • Güvenilir ve sağ duyuludur
 • Anlayışlı ve sabırlı davranır
 • Pratik çözüm yolları üretir
 • Acil durumlarda soğukkanlı olmayı başarır
 • Zamanı etkin kullanır
 • Daima hijyen kurallarına özen gösterir 

Ankara Çubuk'ta Kimler Evde Hemşire Hizmetinden Faydalanır?

Evde bakım süreci devam eden ve gözlem altında tutulması istenen, desteğe ihtiyaç duyan kişiler hemşire hizmetinden yararlanırlar. Ev ortamında tıbbi cihazların bulunması, düzenli olarak serum veya ilaç takviyesinin yapılması, fizyoterapi uygulanması, hayati fonksiyonların kontrol edilmesi gereken bireyler profesyonel olarak sağlık hizmeti veren hemşireler tarafından desteklenir. Ayrıca yaşlı kişiler, tek başına kalması güvenli olmayanlar, yatak istirahati uygun görülenler ile birlikte fiziksel, ruhsal veya zihinsel yeterliliğe sahip olmayan hastalar ve sürekli bakıma muhtaç olanlar bu hizmetten yararlanır. Yatılı hemşire hastanın isteğine veya kişisel bakım ihtiyaçlarına göre kadın veya erkek olarak tercih edilebilir. Diğer yandan hemşire desteğinin süresi ile uygulanacak tedavi yöntemi doktor tarafından belirlenmelidir. 

Ankara Çubuk'ta Yatılı Hemşire Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sevdikleriniz ve yakınlarınız için ihtiyaç hissettiğiniz anlarda hemşire hizmetinden faydalanmak kolaylık sağlar. Tıpkı bir hastane ortamında olduğu gibi hastanızın bakımını düzenli olarak gerçekleştiren profesyonel bir sağlık çalışanına emanet etmek güven duymanıza yardımcı olur. Özellikle çalışan bireyler, uzak mesafede yaşayan hasta yakınları, düzenli gözetime ihtiyaç duyan kişilere destek arayanlar hemşire hizmetinden yararlanır. Sağlık çalışanının gündüzlü yerine yatılı olmasının sağladığı avantajlar arasında en önemli olanı ise refakat edilen kişinin 24 saat izlenmesi ve acil durumlarda müdahale olanağı bulunması olur. Diğer yandan devamlı uygulanması gereken ilaç tedavilerinde hastaneye gitme imkanı bulunmayan veya evinin konforunda kendini daha iyi hissedenler için yatılı hemşire hizmeti güven vericidir.

Siz de Ankara Çubuk'ta gündüzlü veya yatılı hemşire arıyorsanız,  sitemizde yer alan deneyimli, konusunda uzman hemşire profillerini inceleyebilir veya kolayca ilan oluşturarak gelen başvuruları değerlendirebilirsiniz.

Hemşire

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çubuk'ta Yatılı Hemşire Fiyatları Ne Kadar?

Ankara Çubuk'ta Yatılı Hemşire fiyatları 30.000 TL ile 40.000 TL arasındadır. Adaydan beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Ankara Çubuk'ta Evde Çalışacak Gündüzlü Hemşire Ücreti Ne Kadar?  

Ankara Çubuk'ta Gündüzlü Hemşire ücreti, 22.000 TL ile 28.000 TL arasında değişmektedir. Yabancı Hemşire ücretleri de yine bu ücretlere yakındır. Hemşire Maaşları, beklentilerinize, çalışma saatlerine ve Hemşire adayının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Çalışılacak evin merkezi konumda olup olmaması ve ulaşım imkanları da ön plana çıkabilmektedir. Ayrıca adayın daha önce çalıştığı yerden referanslı olması da bu ücretleri etkilemektedir.

Ankara Çubuk'ta Yabancı Hemşire Maaşlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Genel faktörlere ek olarak, ülkedeki döviz kuru seviyesi bu maaşları etkilemektedir. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı bölgelerdeki Yabancı Hemşire Ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Ankara Çubuk'ta Evde Çalışacak Hemşire Nasıl Seçilmeli?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişiyi seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli hemşire adayları olmalıdır. Hasta sağlığı, acil müdahaleler ve hasta özelindeki sağlık sorunlarına yaklaşımlar hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, evde çalışacak hemşire adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, sabırlı, dürüst, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de oldukça önemlidir.

Ankara Çubuk'ta Hemşire Bulduktan Sonra Hangi Evrakları İstemeliyim?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Adayın açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Adayın  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece hemşire adayının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Adayın herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, sevdiklerinizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B ve C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Ankara Çubuk'ta Hemşire Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Ankara Çubuk'ta Hemşire bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

  Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

  Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Ankara Çubuk'ta Hemşirenin Yan Hakları Nelerdir?  

Aday, Yol ücreti ve Yemek ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları, karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Ankara Çubuk'ta Hemşireye İş Görüşmesinde Ne Sormalıyım?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişiyi seçme kararını verirken, yapacağınız iş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Ankara Çubuk'ta iş arayan Hemşire adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Ankara Çubuk'ta Hemşire Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?  

Adayın güvenilir, bilgi sahibi ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve hemşire iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Hemşire Hemşire olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Hemşire Hizmeti
Çalışan abla gerçekten inanılmaz düzgün birisi. Bizi büyük bir sorundan kurtardınız gerçekten teşekkür ederiz.
Sitenizi çok beğendim. Bir çok kişiyi inceledim. Beğendiğim bir kaç kişi vardı ve onlardan birisi şuan bizimle çalışıyor. Artık ailemizden birisi oldu. Teşekkür ederiz.
Temiz kalpli birini bulduk çok şükür. O da bizi çok sevdi. Size de teşekkür ederiz.